kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
SPECJALIZACJE
3bODDŁUŻANIE

 

 

Moja kancelaria od wielu lat pomaga osobom pozwanym w związku z zadłużeniem oraz dłużnikom przeciwko, którym toczą się postępowania egzekucyjne. Prowadzimy kompleksowe działania prawne zmierzające do oddłużenia.

Moja praktyka zawodowa przed wielu laty zaczynała się od pracy przy sprawach windykacyjnych. Problematyka postępowań egzekucyjnych i szeroko rozumianej windykacji została przeze mnie zgłębiona do granic możliwości.

Aktualnie, znacznie częściej występuję po stronie osób pozwanych oraz dłużników i w pełni wykorzystuję wiedzę pozyskaną działając po drugiej stronie procesu windykacyjnego, aby pomóc klientom w oddłużeniu.

Doskonała znajomość przepisów prawa oraz ogromne doświadczenie w tej dziedzinie powodują, że jestem wstanie pomóc bardzo wielu osobą, które obawiają się utraty majątku w związku z posiadanym zadłużeniem.

Problematyka oddłużeniowa, czy też związana otrzymaniem nakazu zapłaty wymaga precyzyjnego, skutecznego i szybkiego działania. Wielu klientów pytanie mnie, „otrzymałem nakaz zapłaty, co dalej?”. Odpowiedź jest prosta zadzwoń do mojej kancelarii a po chwili rozmowy powiem, co mogę dla Ciebie zrobić w sprawie oddłużenia lub otrzymanego nakazu zapłaty.

KONTAKT