kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
09-05
2019

Upadłość konsumencka koszty

Praktycznie każdy zainteresowany upadłością konsumencką zadaje pytanie , ile kosztuje upadłość konsumencka oraz czy istnieje możliwość płacenia w ratach.

Potrzebujesz pomocy w temacie upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Koszty upadłości konsumenckiej, to przede wszystkim opłata sądowa od samego wniosku w wysokości 30 zł płata do sądu oraz opłata skarbowa od pełnomocnictwa (jeśli dłużnik reprezentowany jest przez pełnomocnika) w wysokości 17 zł płatna do gminy.

Jeśli w sprawie działa pełnomocnik, to kolejnym kosztem będzie jego wynagrodzenie. Wysokość tego wynagrodzenia zależy przede wszystkim od zakresu zlecenia oraz stanu faktycznego w jakim znajduje się dłużnik. Zatem, im bardziej skomplikowana sytuacja oraz duża ilość pracy, tym cena będzie wyższa. Wycenę sprawy można uzyskać na spotkaniu ze mną, po omówieniu stanu faktycznego.

Możliwość płatności wynagrodzenia w ratach istnieje, jednakże jest ona zależna od kilku czynników. Przede wszystkim w momencie składania wniosku do sądu wynagrodzenie musi być już rozliczone. Wymaga tego specyfika postępowania upadłościowego.

Jeśli ktoś potrzebuje mojej pomocy, to jak zawsze zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Bezpłatnie ocenię sprawę i podpowiem jakie dalsze kroki należy podjąć.

Korzystając z usług mojej kancelarii mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i skuteczność wyróżniają mnie pośród innych kancelarii dostępnych na rynku usług prawniczych. Sprawę prowadzę osobiście, a nie przez zatrudnionych pracowników lub aplikantów, którzy dopiero się uczą zawodu.

Zachęcam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Czy spirala długów przekreśla upadłość konsumencką? Sprawdź.
Czy w upadłości konsumenckiej można umorzyć zadłużenie związane z działalnością gospodarczą? Sprawdź.
Upadłość konsumencka krok po kroku.
praktyczny poradnik.

KONTAKT