kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
13-05
2019

Długi czynszowe

Długi czynszowe w mieszkaniach komunalnych, to problem, który dotyka ogromnej części mieszkańców Wrocławia. Nie zawsze z ich winy.

Potrzebujesz pomocy w temacie długów czynszowych? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Bardzo wiele osób, które otrzymuje wezwania do zapłaty z Gminy Wrocław bagatelizuje sprawę i nie podejmuje żadnych działań w celu wybronienia się od odpowiedzialności za długi czynszowe. Osoby te tłumaczą, że nie wiedziały co mają zrobić, albo, że komornik i tak nic nie ściągnie. Jakie to tłumaczenie by nie było, to jest to postawa niewłaściwa.

Często pozwy Gminy Wrocław o zapłatę długów czynszowych dotyczą roszczeń, które są przedawnione, jak również nieudowodnione. Widząc jakie działania należy podjąć można bez większych problemów wygrać takie postępowanie.

Klient nie musi znać się na prawie, wystarczy przyjść do mnie, a ja bezpłatnie zweryfikuję, co i jak można zrobić w danej sprawie, w której przyszedł z sądu pozew o zapłatę.
Koszt prowadzenia takich spraw, to niewielka kwota, szczególnie w stosunku do długu jaki trzeba zapłacić Gminie Wrocław. Praktyczniejszym jest wygranie sprawy i zapłacenie wynagrodzenia adwokata, niż przegranie sprawy i płacenie wielotysięcznego długu czynszowego do Gminy Wrocław.

Corocznie prowadzę kilkadziesiąt, a nawet ponad sto spraw o zapłatę długów czynszowych. W sprawach o zapłatę z powództwa Gminy Wrocław 97% dotychczas prowadzonych spraw wygrałem. To najlepsza rekomendacja, aby zlecić mojej osobie prowadzenie sprawy i walczyć o swoje prawa.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl

Zapraszam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Przedawnienie długów. Dowiedz się więcej.
Jak nie dać się pokonać Gminie? Sprawdź co możesz zrobić.

KONTAKT