kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
26-06
2019

Upadłość konsumencka Wrocław

Czyniąc zadość prośbą czytelników rozpoczynam cykl artykułów opisujących postępowania przed konkretnymi sądami. Dzisiaj upadłość konsumencka Wrocław.

Potrzebujesz pomocy w temacie upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Dla przypomnienia, sądem właściwym do rozpoznania wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest Sąd Rejonowy, Wydział Gospodarczy do spraw upadłościowych wg miejsca zamieszkania dłużnika. Podkreślić trzeba, że nie chodzi o adres zameldowania. Istotne jest faktyczne miejsce zamieszkania.

We Wrocławiu postępowania takie toczą się przed Sądem Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej, VIII Wydział Gospodarczy.

Moim osobistym zdaniem, postępowania odbywające się przed tym sądem mają mocno merytoryczny charakter. Sędziowie skrupulatnie weryfikują wnioski o ogłoszenie upadłości, a wszelkie wątpliwości próbują rozstrzygać w oparciu o materiał dowodowy przedstawiony w sprawie. Nie jest to na pewno sąd liberalny z punktu widzenia dłużnika, aczkolwiek z każdym rokiem procent pozytywnie rozpoznanych wniosków wzrasta.

Jeśli ktoś potrzebuje mojej pomocy, to jak zawsze zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Bezpłatnie ocenię sprawę i podpowiem jakie dalsze kroki należy podjąć.

Korzystając z usług mojej kancelarii mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i skuteczność wyróżniają mnie pośród innych kancelarii dostępnych na rynku usług prawniczych. Sprawę prowadzę osobiście, a nie przez zatrudnionych pracowników lub aplikantów, którzy dopiero się uczą zawodu.

Zachęcam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Czy spirala długów przekreśla upadłość konsumencką? Sprawdź.
Czy w upadłości konsumenckiej można umorzyć zadłużenie związane z działalnością gospodarczą? Sprawdź.
Upadłość konsumencka krok po kroku.
praktyczny poradnik.

KONTAKT