kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
30-07
2019

Długi czynszowe oddalenie powództwa

Od ponad 5 lat reprezentuję klientów w sprawach długów czynszowych. Brałem udział w ponad 150 tego typu postępowaniach i wygrałem blisko 97% tych spraw.

Potrzebujesz pomocy w temacie długów czynszowych? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Niniejszy wpis jest wynikiem pewnej refleksji jaka mnie naszła po ogłoszeniu wyroku w kolejnej sprawie długów czynszowych z powództwa Gminy Wrocław. Wyrok oddalający powództwo Gminy. Zatem, Kolejne zwycięstwo. Wydaje się, że nie mogło być inaczej. Klient zadowolony, ja również. Mimo tego, mam poczucie, że moja misia w tych sprawach nie jest spełniona, co więcej daleko mi do tego stanu absolutnego zadowolenia. Wszystko dlatego, że w sprawach z powództwa Gminy o zapłatę długów czynszowych zdecydowana większość pozwanych nie podejmuje walki, również w skutek braku wiedzy o samym postępowaniu. Świadomość ludzi w zakresie swoich praw nie jest duża, a dodatkowo jest często błędna lub niepełna.

Ja sam nie mam idealnego pomysłu, jak zwiększać wiedzę u ludzi w tym zakresie. Choć próbuję edukować i pomagać. Myślę, że przynajmniej w jakimś stopniu przyczyniam się do poprawy sytuacji.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl

Zapraszam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Przedawnienie długów. Dowiedz się więcej.
Jak nie dać się pokonać Gminie? Sprawdź co możesz zrobić.

KONTAKT