kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
06-04
2020

Wniosek o upadłość konsumencką 2020

Wniosek o upadłość konsumencką 2020 nareszcie jest dostępny. W niniejszym wpisie dodaję jego najnowszą wersję przygotowaną przez ustawodawcę.

Potrzebujesz pomocy w temacie upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

W związku ze zmianą przepisów o upadłości konsumenckiej jaka zaistniała w końcówce poprzedniego miesiąca, wszyscy zainteresowani wyczekiwali nowego formularza wniosku o upadłość konsumencką 2020. Prace nad jego stworzeniem zostały ukończone szybciej niż przewidywano, dlatego też mamy już dostępną wersję tegoż formularza.

Edytowalną wersję Formularz wniosku o upadłość konsumencką 2020 można znaleźć tutaj.

Ponadto wersję PDF Formularz wniosku o upadłość konsumencką 2020 można znaleźć tutaj.

Każdy przedsiębiorca oraz osoba fizyczna, która przewiduje problemy w sferze finansowej powinna skontaktować się z naszą kancelarią. Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w branży będziemy wstanie przeanalizować stan faktyczny w jakim znalazł się klient i zaproponować takie rozwiązania prawne, która rzeczywiście przyniosą poprawienie sytuacji. Najgorsze co można zrobić w obecnej sytuacji, to popełnić błąd w zakresie wyboru drogi dalszego postępowania. Myślę, że te osoby nie będą miały drugiej szansy.

Zachęcam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce upadłości:
Czy spirala długów przekreśla upadłość konsumencką? Sprawdź.
Czy w upadłości konsumenckiej można umorzyć zadłużenie związane z działalnością gospodarczą? Sprawdź.
Upadłość konsumencka krok po kroku.
praktyczny poradnik.

KONTAKT