kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
09-02
2021

Oddłużenie

Oddłużenie danej osoby nie zawsze musi wiązać się ze spłatą zadłużenia. Obecnie istnieje kilka sposobów prawnych na oddłużenie dłużnika.

Potrzebujesz pomocy w temacie długów, otrzymanego nakazu zapłaty, komornika, oddłużenia? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Prawdopodobnie każdy dłużnik chciałby znaleźć się w sytuacji, w której dojdzie do jego oddłużenia, ale bez potrzeby spłaty całego zadłużenia. Brzmi jak piękny sen. Szczegół w tym, że taka sytuacja naprawdę jest możliwa.

Jako adwokat prowadzę dużo spraw, w których mimo różnych podejmowanych sposobów działania cel jest jeden, oddłużenie. Można wymienić przede wszystkim upadłość konsumencką, restrukturyzację firmy, upadłość firmy, działania chroniące prawa pozwanych i dłużników.

Wiele osób dzwoniąc lub pisząc do mnie pyta, jak mogę im pomóc. Wszystko zależy od stanu faktycznego w jakim się ta osoba znajduje. To nie jest tak, że adwokat jest magiem, który rzuca jakieś czary. Adwokat musi znać stan faktyczny i do niego dobiera odpowiednie narzędzia prawne. Nigdy na odwrót. Wiem, że są „prawnicy”, którzy obiecają klientowi wszystko byle tylko otrzymać wynagrodzenie. U mnie to tak nie działa. Moim podstawowym celem jest pomóc. Jeśli mogę to zrobić, owszem chcę otrzymać za to wynagrodzenie. Jeśli nie mogę, to nie podejmuje się żadnych działań, aby nie narażać klienta na ponoszenie bezsensownych kosztów.

Jeśli masz problemy z długami, komornikami lub wierzycielami, to napisz lub zadzwoń do nas. Ja pomogę ustalić, co można dalej zrobić, a następnie za zgodą klienta wprowadzę ustalone działania w życie. Jesteśmy wstanie działać na wielu etapach sprawy. Czy to po otrzymaniu nakazu zapłaty, czy też w toku działań komornika. Zadzwoń do mnie, a ja ocenię czy i co mogę dla Ciebie zrobić.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl

KONTAKT