kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl

Nasz zespółAdwokat Paweł Marchewka

Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Właściciel Kancelarii Adwokackiej Paweł Marchewka. Uznany specjalista w zakresie ochrony praw dłużników, prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego. Twórca autorskiego systemu oddłużeniowego oraz zabezpieczenia majątku dłużników. Wieloletnie doświadczenie zdobywał wykonując praktyczne i nieszablonowe zlecenia na rzecz swoich klientów. Od 2015 roku przewodzi inicjatywie zwalczającej nieuczciwość Banków oraz innych wierzycieli. Znany z niezłomnych postaw jako adwokat karny.

 

 

 

 

 

Radca Prawny Marcin Bagiński

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Doradza podmiotom polskim oraz zagranicznym w zakresie postępowań sądowych i arbitrażu, w sprawach cywilnych i gospodarczych. Reprezentuje klientów w toku postępowań przed sądami wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym. Specjalizuje się także w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego.

 

 

 

 

 

 

Adwokat Adam Cały

Specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem postępowania egzekucyjnego. Przez 11 lat związany zawodowo z egzekucją sądową zajmując stanowisko Aplikanta Komorniczego a następnie Asesora Komorniczego. W latach 2020-2021 był członkiem Krajowej Rady Komorniczej w Warszawie. Obszarem jego szczególnej praktyki zawodowej jest ochrona praw wierzycieli i dłużników w postępowaniu egzekucyjnym, a także negocjacje z wierzycielami i dłużnikami jak i organami egzekucyjnymi, zarówno na etapie polubownym jaki i w trakcie prowadzonego postępowania egzekucyjnego. W praktyce procesowej specjalizuje się w powództwach opozycyjnych (przeciwegzekucyjnych) interwencyjnych, sprawach o wydanie nieruchomości (eksmisja). Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala mu na połączenie praktycznego doświadczenia z tysięcy przeprowadzonych postępowań egzekucyjnych z praktyką procesową co czyni go rzadkim specjalistą w swojej dziedzinie.

 

 

 

Wiktoria Targosz

Asystentka adwokata Pawła Marchewki specjalizująca się w prawie upadłościowym oraz w prawie cywilnym. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała w renomowanych kancelariach we Wrocławiu. Obecnie od 2021 roku współpracuje z adwokatem Paweł Marchewką poszerzając swoją biegłość w sprawach upadłościowych oraz zagadnieniach dotyczących ochrony prawnej dłużników.

 

 

 

 

KONTAKT