kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
SPECJALIZACJE
2bDŁUGI CZYNSZOWE

 

 

Długi czynszowe we Wrocławiu, to łączna kwota około 1.000.000.000 zł. Zatem, problem długów czynszowych dotyczy bardzo dużej liczby osób. Często osoby pozwane przez Gminę Wrocław są wstanie uwolnić się od odpowiedzialności za długi czynszowe, dlatego warto skorzystać z usług adwokata, który udzieli skutecznej pomocy prawnej.

Postępowanie w przedmiocie długów czynszowych nie jest długie, a jego koszty są stosunkowo niewielkie.

Kancelaria prowadzi sprawy osób, które zostały pozwane przez Gminę do sądu o zapłatę zaległego czynszu za mieszkanie komunalne lub odszkodowania za bez umowne korzystanie z lokalu mieszkalnego. Często pozwani nie zdają sobie sprawy, że przysługuje im kilka możliwości skutecznej obrony przed długami czynszowymi. Kancelaria dba o ochronę prawną osób pozwanych.

Jako adwokat, w ramach sprawy o długi czynszowe, mogę wykonać dla klienta następujące czynności:

  • • Analiza stanu faktycznego i stworzenie strategii umożliwiającej wygranie postępowania sądowego o długi czynszowe
  • • Reprezentowanie pozwanych w procesach z powództwa Gmin w sprawach długów czynszowych
  • • Prowadzenie negocjacji w zakresie przejęcia umowy najmu oraz wykupienie mieszkania komunalnego
KONTAKT