kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
20-04
2021

Upadłość konsumencka – darmowy poradnik cz. 2

Nowelizacja przepisów namieszała trochę w upadłości konsumenckiej, dlatego specjalnie dla Was przygotowałem poradnik w zakresie upadłości konsumenckiej.

Krok po kroku przeprowadzi on każdego przez proces sporządzenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej i wyjaśni wiele wątpliwości przedmiocie samego postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz tego co się dzieje po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

Wiele osób kontaktujących się ze mną w sprawie upadłości konsumenckiej zadaje na wstępie pytania dotyczące kwestii podstawowych zasad owej upadłości, w tym tego jak sporządzić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom, przygotowałem broszurę w której, poza podstawowymi informacjami o upadłości konsumenckiej, zawarłem praktyczną instrukcję postępowania w zakresie wypełnienia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz schemat całego postępowania przed i po ogłoszeniu upadłości. Dokument zawiera liczne przykłady, praktyczne wskazówki oraz powtarzalne schematy, które uczynią upadłość konsumencką prostszą. We mojej publikacji znajdziecie dużo cenny, praktycznych porad oraz trochę orzecznictwa związanego z upadłością.

Broszurę można pobrać darmowo w tym miejscu. Odwiedź też stronę adwokatupadlosc.com

Wersja PDF

 

Potrzebujesz pomocy w temacie upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

KONTAKT