kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
23-11
2020

Otrzymałem nakaz zapłaty, co dalej?

Wiele osób pisze do mnie „otrzymałem nakaz zapłaty, co dalej” lub „mam problem z komornikiem”. Tematyka oddłużeniowa, związana z postępowaniami egzekucyjnymi i zajęciami majątku jest coraz częstsza.

Potrzebujesz pomocy w temacie długów, otrzymanego nakazu zapłaty, komornika, oddłużenia? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Moja praktyka zawodowa przed wielu laty zaczynała się od pracy przy sprawach windykacyjnych. Problematyka postępowań egzekucyjnych i szeroko rozumianej windykacji została przeze mnie zgłębiona do granic możliwości. Na pytanie klienta„otrzymałem nakaz zapłaty, co dalej?”, odpowiem prosto, ja pomogę.

Dzisiaj częściej występuje po stronie pozwanych, dłużników i w pełni wykorzystuję wiedzę pozyskaną działając po drugiej stronie. Doskonale znam procedury, wiem w jaki sposób zachowają się wierzyciele oraz komornicy. Co więcej, bardzo skutecznie potrafię działać w toku postępowania sądowego. Wystarczy wskazać, że w sprawach przeciwko powodom, którzy działają na podstawie cesji wierzytelności (czyli twierdzących, że kupili dany dług od innego wierzyciela) moja skuteczność przekracza 70% (na 10 prowadzonych tego typu spraw wygrywam co najmniej 7).

Otrzymany nakaz zapłaty lub toczące się postępowanie sądowe nie są takim problemem, z którym nie można sobie poradzić. Ważne, żeby zadziałać w odpowiednim momencie.
Na moim blogu będę systematycznie dodawał informacje o problematykach postępowań egzekucyjnych, windykacji, czy też postępowań sądowych z podmiotami windykacyjnymi.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl

KONTAKT