kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
27-03
2019

Upadłość Konsumencka a uzależnienie

Uzależnienie może stanowić podstawę do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Uzależnienie może dotyczyć różnych sfer naszego życia i oddziaływać na nasze postrzeganie świata.

Potrzebujesz pomocy w temacie upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Uzależnienie to choroba, która utrudnia prawidłowe funkcjonowanie w sferze psychicznej, fizycznej i społecznej.

Coraz więcej osób leczy się w specjalistycznych ośrodkach pomagających osobom uzależnionym. Nie jest to tylko kwestia uzależnienia od narkotyków lub alkoholu. Aktualnie duże grono osób uzależnionych jest od hazardu oraz seksu.
Każde uzależnienie jest chorobą i może prowadzić do utraty kontroli nad swoim życiem.

Osoba, u której stwierdzono uzależnienie powinna ten fakt przedstawić we wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
Choroba jest okolicznością, która może wpłynąć na ocenę sprawy przez sąd i zaważyć na decyzji o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Oczywiście, jak zawsze w sądzie, takie okoliczności muszą zostać udowodnione. Najlepiej przedstawić dokumentację medyczną, która potwierdzi przebieg choroby, wpływ choroby na funkcjonowanie dłużnika oraz skutki z jakimi się wiąże.

Jeśli ktoś potrzebuje mojej pomocy, to jak zawsze zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Bezpłatnie ocenię sprawę i podpowiem jakie dalsze kroki należy podjąć.

Korzystając z usług mojej kancelarii mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i skuteczność wyróżniają mnie pośród innych kancelarii dostępnych na rynku usług prawniczych. Sprawę prowadzę osobiście, a nie przez zatrudnionych pracowników lub aplikantów, którzy dopiero się uczą zawodu.

Zachęcam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Czy spirala długów przekreśla upadłość konsumencką? Sprawdź.
Czy w upadłości konsumenckiej można umorzyć zadłużenie związane z działalnością gospodarczą? Sprawdź.
Upadłość konsumencka krok po kroku.
praktyczny poradnik.

KONTAKT