kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
11-04
2019

Długi czynszowe a eksmisja

Rosnące zadłużenie za lokal komunalny zwiększa niebezpieczeństwo wypowiedzenia umowny najmu i w dalszej perspektywie eksmisji z lokalu.

Potrzebujesz pomocy w temacie długów czynszowych? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

W zdecydowanej większości umów najmu zawarty jest zapis, że w przypadku opóźnienia najemcy w zapłacie czynszu za okres np. 2 miesięcy wynajmujący może rozwiązać z nim umowę najmu.

W takiej sytuacji najemca ma obowiązek opróżnić wcześniej najmowany lokal. Jeśli tego nie zrobi to będzie zobowiązany do ponoszenia kosztów bezumownego korzystania z lokalu (150%-200% normalnego czynszu) oraz może zostać pozwany przez gminę w sprawie o eksmisję za długi czynszowe.

Zatem, długi czynszowe mają bezpośredni wpływ na rozwiązanie umowy najmu oraz eksmisję.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl

Zapraszam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Przedawnienie długów. Dowiedz się więcej.
Jak nie dać się pokonać Gminie? Sprawdź co możesz zrobić.

KONTAKT