kajdanki
W przypadku nagłych zdarzeń takich jak zatrzymanie osoby bliskiej przez policję, ABW, CBA, CBŚ lub inne służby należy kontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 731 002 140.

W pierwszej kolejności kancelaria ustali miejsce i przyczynę zatrzymania. Następnie udzielona zostanie niezwłoczna pomoc prawna.

Tylko szybka reakcja pozwoli na prawidłowy tryb działania i przede wszystkim zapewni uniknięcia błędów osoby zatrzymanej, które mogłyby mieć bezpośredni wpływ na ewentualny proces.

Pamiętaj, że osoba zatrzymana często poddana jest dużej presji i może podejmować błędne decyzje. Organizując jej pomoc prawną udzielasz najlepszego możliwego wsparcia.
+48 731 002 140
kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Blog
24-10
2018

Upadłość konsumencka-sposób na nowe życie

Do napisania niniejszego artykułu zainspirowała mnie jedna ze spraw, którą właśnie zakończyłem. Postępowanie dotyczyło upadłości konsumenckiej i z pozoru nie różniło się od dziesiątek innych jakie prowadzę w tym przedmiocie.

Potrzebujesz pomocy w temacie upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 731 002 140
lub e-mailem: kancelaria@adwokatmarchewka.pl

 

Dłużnik posiadał kilkaset tysięcy złotych zadłużenia na rzecz kilkunastu wierzycieli. Jego stały dochód nie pozwalał na spłatę długów. Aktualnie, nie był wstanie płacić więcej niż wynosiła łączna kwota miesięcznych odsetek. Zatem, mimo płacenia kilkuset złotych miesięcznie kwota główna zadłużenia nie zmniejszała się . Trudna sytuacja finansowa doprowadziła go do wielu chorób, a te coraz mocniej utrudniały mu walkę o lepsze jutro.

Dłużnik przed zleceniem sprawy poważnie zastanawiał się nad sensem takiego wniosku. Oczywiście chodziło o pieniądze. Ostatecznie podjął ryzyko.

Wspólna praca, moja i dłużnika, przyniosła efekt w postaci stworzenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej z bardzo mocnymi argumentami. Na wstępie nie było wiadomo czego się „chwycić”, ale rozmowy z dłużnikiem, poznanie jego historii pomogły w ustaleniu stanu faktycznego, który wydawał się dawać realne szanse na osiągnięcie celu.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej ogłosił upadłość konsumencką mojego klienta, a niedawno zakończone postępowanie w związane z planem spłaty zamknęło całą sprawę.
Dzisiaj mój klient może odetchnąć pełną piersią. Dzięki dobrze przeprowadzonemu postępowaniu upadłościowemu 80% jego zadłużenia zostało umorzone a pozostałą część spłacił wykonując plan spłaty. Obecnie jest człowiekiem bez jakiegokolwiek zadłużenia. Choć jak sam wspomina, gdy decydował się na sprawę, to miał wiele wątpliwości.

Dla mnie osobiście z tej sprawy płynie bardzo konkretne nauka. Nie ma spraw z góry przegranych. Trzeba dobrze popracować nad wnioskiem oraz samym postępowaniem i nawet z pozornie beznadziejnej sytuacji można wyjść.

Jeśli ktoś potrzebuje mojej pomocy, to jak zawsze zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 731 002 140 lub e-mailem kancelaria@adwokatmarchewka.pl
Bezpłatnie ocenię sprawę i podpowiem jakie dalsze kroki należy podjąć.
Korzystając z usług mojej kancelarii mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i skuteczność wyróżniają mnie pośród innych kancelarii dostępnych na rynku usług prawniczych. Sprawę prowadzę osobiście, a nie przez zatrudnionych pracowników lub aplikantów, którzy dopiero się uczą zawodu.

Zachęcam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
Czy spirala długów przekreśla upadłość konsumencką? Sprawdź.
Czy w upadłości konsumenckiej można umorzyć zadłużenie związane z działalnością gospodarczą? Sprawdź.
Upadłość konsumencka krok po kroku.
praktyczny poradnik.

KONTAKT